Lao Che jest polskim zespołem crossoverowym, który powstał w 1999 roku w Płocku. Na scenie prezentują muzykę wykraczającą poza standardowe ramy rocka alternatywnego.

Zespół bardzo szybko stał się sławny, gdyż już w marcu 2005 roku po wydaniu drugiej płyty zatytułowanej „Powstanie Warszawskie”.  Dzięki temu albumowi grupa została udekorowana przez byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego Srebrnymi Krzyżami Zasługi za działalność na rzecz popularyzacji i upamiętniania Powstania Warszawskiego. Ponadto jest znana z licznych występów na Przystanku Woodstock.

W tym roku ponownie powitamy Lao Che w ciechocińskim Teatrze Letnim!

Poprzedni występ okazał się ogromnym sukcesem, który odbił się echem nie tylko w samym Ciechocinku, ale i okolicznych wsiach.  Specyficzny klimat sali teatralnej pozwala nie tylko na  odpoczynek od ogromnych sal koncertowych, ale również na pozytywne nawiązanie relacji społecznych.

Do sprzedaży trafi jedynie 250 biletów, dzięki czemu organizatorzy zapewnią iście kameralną imprezę przy akompaniamencie wspaniałej twórczości muzycznej Lao Che. W tym roku albumem przewodnim będzie „Wiedza o społeczeństwie” wydanym 16 lutego 2018 roku, przez co koncert będzie miał charakter refleksyjny, gdyż jest to muzyczna historia o ludzkich zmaganiach się ze światem i towarzyszącymi temu różnymi słabościami, obawami, uczuciami i marzeniami. Album zdobył nagrodę Fryderyka w 2019 roku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie głównej wydarzenia.

Kiedy, gdzie i za ile?

Kiedy? 23 września 2019, godz. 19:00.

Gdzie? Teatr Letni, ul. Mikołaja Kopernika 3, Ciechocinek.

Za ile? Bilety dostępne w cenach: 85, 95, 105 zł.