9 lutego w toruńskim klubie studenckim Od Nowa wystąpi niezwykle popularny w ostatnim czasie zespół – Nocny Kochanek. Są charyzmatyczni, spontaniczni i mają bardzo duże poczucie humoru. Ich koncerty zawsze są wielkim show i przyciągają tysiące fanów. Nie inaczej będzie tym razem. Gościnnie wystąpi także zespół TRT z Płocka.

Nocny Kochanek znany wcześniej jako Night Mistress robi w ostatnim czasie oszałamiającą karierę. Ta nabrała jeszcze większego rozpędu po występie na ostatnim Przystanku Woodstock, kiedy to pierwszego dnia o wczesnej godzinie (15:00) opanowali dużą scenę. Zwłaszcza kawałek pt. „Andrzeju” wywołał prawdziwą euforię wszystkich tam zgromadzonych. Dziś wielu fanów, ale nie tylko, nuci pod nosem takie hity jak: „Dziewczyna z kebabem”, „Łatwa nie była” czy „Smoki i gołe baby” oraz sporo innych. Ich albumy rozchodzą się w tysiącach egzemplarzy. „Hewi Metal” z 2015 roku – 6 tys., a „Zdrajcy Metalu” – w ponad 9 tys.

Toruń jest jednym z wielu przystanków niezwykle długiej trasy koncertowej zespołu, której start był w Gdańsku, a finisz będzie podczas koncertu w Wejherowie.

Zespół składa się z pięciu energicznych mężczyzn. Wokalistą jest Krzyś, który jak sam o sobie mówi jest niezwykle charyzmatyczny, ale przede wszystkim przystojny. Na gitarze gra Ojciec Arkadiusz, założyciel Night Mistress, od którego wywodzi się Nocny Kochanek. Poza tym obiecujący mąż i tatuś. Kazon również gra na gitarze. Syn własnej matki, w dzieciństwie dobrze grający na klawiszach. Podobno równie dobrze radził sobie z piłką przy nodze. Artur jest basistą, a zarazem menagerem zespołu. W ogóle można o nim powiedzieć człowiek renesansu, wiele rzeczy go interesuje. Na koniec został Żurek czyli perkusista. Największy romantyk w zespole, kiedyś zapalony piłkarz, a obecnie zapalony gracz PES-a oraz tester wielu marek samochodowych.

Szczegółowe informacje dot. koncertu Nocnego Kochanka:

Kiedy: 9 Lutego 2018 r. (piątek), godz. 20:00

Gdzie: Od Nowa, Toruń, ul. Gagarina 37a

Bilety: 30 zł przedsprzedaż/ 40 zł bramka/poza tym: stacjonarnie: klub Od Nowa: w godz. od 12 do 16, Sieć salonów Empik i Media Markt na terenie całego kraju, Recepcja 24h Copernicus Toruń Hotel, Biuro Copernicana przy ul. Żeglarskiej 31/1 w godz. od 10 do 18.

Radzimy się spieszyć, gdyż zainteresowanie koncertem jest ogromne i biletów zostało już niewiele!

[Fot. z wydarzenia na facebooku]