Panowie, jeśli nadal nie macie pomysłu na prezent dla ukochanej z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet (to już 8 marca!), Jordanki mają dla Was rozwiązanie. A właściwie chór Sound’n’Grace, który zagości na toruńskiej scenie właśnie w kolejną środę.

Sound’n’Grace powstał 12 lat temu, jednak prawdziwy rozwój ich kariery nastąpił po udziale w programie Mam Talent. Tworząc do tej pory świetnie zaaranżowane covery najbardziej popularnych i bliskich sercu wokalistów utworów, zaczęli tworzyć własne, autorskie kawałki. Od tego momentu są wręcz rozrywani!

W 2015 roku nagrali swój pierwszy album pt. Atom, z którego pochodzą doskonale wszystkim znane Dach czy Możesz wszystko. Popularność tych singli, które podbijały kolejno radiowe listy przebojów, zaowocowała nagrodami Eska Music Awards 2015 oraz MTV Europe Music Awards 2015, a także drugą pozycją w OLiS. Do grona hitów Sound’n’Grace należałoby dodać słynne Nic do stracenia, które powstało we współpracy z Mrozem. Wisienką na torcie w sukcesach chóru jest wykorzystanie piosenki Na pewno (w aż dwóch wersjach językowych) przy promocji znanego i lubianego przez wszystkich filmu Listy do M. 2.

Co usłyszymy w Dzień Kobiet? Hitów zespołu nie zabraknie,a covery największych przebojów dopełnią i uświetnią wieczór. Nowoczesny gospel fenomenalnych głosów z mieszanką stylów od soul czy klasycznego gospel po r’n’b czy pop. Energetycznie, nastrojowo, ale przede wszystkim pozytywnie, czyli tak, jaka z założenia jest muzyka gospel.

Gdzie? Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Kiedy? 8 marca 2017 roku

Więcej informacji? Strona organizatora