Jesienią kultowy zespół, mianowicie Stare Dobre Małżeństwo, ponownie zagra przed toruńską publicznością. Tym razem folkowa grupa, która wykonuje również poezję śpiewaną, zaprezentuje swój nowy repertuar, mianowicie utwory pochodzące z płyty zatytułowanej „Blizny czasu”. 

Stare Dobre Małżeństwo powraca do Torunia

Stare Dobre Małżeństwo to zespół, który od ponad trzech dekad prowadzony jest przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego artystę o niebanalnym wokalu, który jest nie tylko pieśniarzem, ale także kompozytorem. Grupa została założona już w 1983 roku. Przez wiele lat koncertowania i tworzenia sporej liczby krążków, w Starym Dobrym Małżeństwie grało wielu artystów, jednak obecnie zespół tworzy trio – oprócz Krzysztofa Myszkowskiego do grupy należy także Roman Ziobro i Maciej Knop.

„Blizny czasu” to najnowszy krążek artystów, który swoją premierę miał w marcu tego roku. Na albumie odnaleźć można nie tylko siedemnaście utworów skomponowanych przez Myszkowskiego, ale także film Kasi Wiśniowskiej opatrzony mianem „Filmu mojego snu”. Piosenki, które odnajdziemy na krążku to kolejna, intymna opowieść lidera zespołu, wysnuta z wnikliwych obserwacji samego siebie. Właśnie utwory z „Blizn czasu” usłyszymy pod koniec października w toruńskiej Auli UMK. Spodziewać się można, że będzie to koncert pełen niezwykłych emocji, tak jak to zawsze bywa w przypadku występów tej legendarnej grupy, która od lat posiada wielu fanów.

Stare Dobre Małżeństwo powraca do Torunia – szczegóły wydarzenia:

Kto: Stare Dobre Małżeństwo

Kiedy: 28 października, godz. 17.00

Gdzie: Aula UMK

Bilety: od 55 do zł, do nabycia tutaj.