Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy to nie tylko okazja do przechadzki wśród bożonarodzeniowych straganów i nabycia świątecznych rarytasów. Odwiedzając stoiska, można także pomóc dzieciom z toruńskiego domu dziecka „Młody Las”.

Jak pomóc, odwiedzając Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy?

Pierwszą okazją do pomocy dzieciom będzie Charytatywna Loteria Bożonarodzeniowa, z której całkowity zysk zostanie przekazany Toruńskiemu Stowarzyszeniu Domów Dziecka „Młody Las”. Losy w cenie 2 zł są do nabycia na stoisku restauracji „Osetia” i w Zielonej Karecie Chleb i Wino. Nabycie losu nie tylko pomoże podopiecznym toruńskich placówek wychowawczych, ale i da szansę na wygranie m.in. telewizora czy voucherów do restauracji Osetia, Chleb i Wino oraz Pasta i Basta.

Pomóc można także licytując kolekcję biżuterii. Kwota zebrana z licytacji, która odbędzie się 16 grudnia, przeznaczona będzie na potrzeby podopiecznych„ Młodego Lasu”. Zlicytować będzie można kryształ Swarowskiego oprawiony w srebro ze srebrnym łańcuszkiem, srebrny wisiorek z cyrkoniami z Sadolitem na srebrnym łańcuszku, dwie eleganckie srebrne bransoletki z cyrkoniami oraz srebrny wisiorek z cyrkoniami ze srebrnym łańcuszkiem. Wydarzeniu odbywającego się 16 grudnia towarzyszyć będą warsztaty taneczne i koncert zespołu Manchester.

[Fot. Sara Karaszewska]