Muzyka The Beatles i Krzysztofa Klenczona to tylko ułamek tego, co grają Żuki. Te i inne mistrzowskie wykonania wybrzmią już wkrótce na Jordankach.

Karnawał sprzyja szaleństwu, więc tym bardziej warto wybrać się na koncert z muzyką m.in. Czwórki z Liverpoolu. Z pewnością nie zabraknie utworów Led Zeppelin czy Czerwonych Gitar, ale także autorskiego materiału z ostatniej płyty Moment.

Zespół „Żuki” koncertuje od 1987 roku i sukcesywnie zdobywa kolejne sceny muzyczne w Polsce i za granicą (wielokrotnie występowali między innymi w USA, Libanie, Izraelu, Francji, Austrii, Szwecji czy Holandii).  Na swoim koncie mają trzy płyty – Dom oraz K. Klenczon & Żuki – Kołysanki z muzyką Krzysztofa Klenczona i Moment. Zespół występuje również ze swoim materiałem w wersji symfonicznej, na swoim koncie ma występy z takimi dyrygentami jak Jan Walczyński, Mark Czekała i Andrzej Marko.

Bilety na koncert do nabycia w cenie 45 zł w kasie CKK Jordanki oraz za pośrednictwem serwisów  www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.bilety24.pl.

Koncert odbędzie się 23 stycznia o godzinie 20:00.

[fot. materiały prasowe]