Centrum Kultury Dwór Artusa przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanów polskiej muzyki. Duet Agata Grześkiewicz-Michał K. Zawadzki przeniesie nas w muzyczne lata 80., gdy na listach przebojów królowali tacy artyści, jak Republika, Andrzej Zaucha, Maanam i Budka Suflera.

Już 11 lutego w Dworze Artusa młodsi słuchacze będą mogli zapoznać się z ponadczasową twórczością rodzimych artystów, których szczyt kariery przypadł na lata 80., a starsi dać ponieść się wspomnieniom tamtych czasów. Podczas koncertu „Na chwilę przed odlotem” wokalistki Agaty Grześkiewicz i pianisty Michała K. Zawadzkiego usłyszymy utwory, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki. Nie zabraknie melodyjnych piosenek Anny Jantar, nostalgicznych melodii Edyty Geppert, a także toruńskiego akcentu – utworów Republiki. Tytuł recitalu pochodzi z piosenki „Szukaj mnie wszędzie i nigdzie”, która pojawiła się w bawiącej kolejne pokolenia komedii „Kogel-mogel”.

Koncert w Dworze Artusa to idealna okazja do nieco wcześniejszego świętowania walentynek z ukochaną osobą, oderwania się od nauki do kolejnych egzaminów czy spędzenia czasu z rodzicami, którzy zapewne wszystkie piosenki będą nucić z uśmiechem na ustach.

INFO:
GDZIE: Centrum Kultury Dwór Artusa, Sala Wielka, Rynek Staromiejski 6
KIEDY: 11 lutego (sobota), godz. 18:00
BILETY: 20/25 zł

fot. Sebastian Adamkiewicz