Zbliża się grudniowa sobota pod znakiem spotkań z bliskimi, zabawy i przede wszystkim – gier planszowych. Kiermasz gwarantuje nam możliwość zdobycia używanych planszówek, ale też sprzedania własnych – już nieużywanych, aby zyskały nowe życie.

Kiermasz używanych gier planszowych – co łączy się z udziałem w wydarzeniu?

Książnica Kopernikańska zaprasza na 7. edycję „Świątecznego Kiermaszu Używanych Gier Planszowych”, podczas której można wcielić się w jedną z dwóch ról: wystawcy lub odwiedzającego kiermasz.

Wystawca ma możliwość sprzedania swoich niechcianych gier planszowych. Powinien zgłosić chęć wystawienia swojego mini stoiska organizatorom wydarzenia, które zostanie udostępnione bezpłatnie. Pamiętajmy jednak o rezerwacji stanowiska. Wystawca jest zobowiązany do rozstawienia swoich zasobów w godzinach 11:30-12:00. Jako odwiedzający kiermasz można spacerować między stoiskami z zamiarem obejrzenia lub kupna gier. Cena zależna jest od wystawcy i naszych umiejętności negocjacyjnych.

Jeśli jednak nie planujesz żadnych zakupów ani sprzedaży własnych gier, powinieneś przyjść do biblioteki na tzw. „wolne granie”. Możesz spędzić cztery godziny w czytelni grając w planszówki ze znajomymi albo testować nowy zakup.

Kiermasz używanych gier planszowych to świetna okazja na zakup prezentu pod choinkę lub po prostu miłe spędzenie soboty.

Plakat reklamujący kiermasz. [fot. wydarzenie na Facebooku]

Plakat reklamujący kiermasz używanych gier planszowych. [fot. wydarzenie na Facebooku]

Siódma edycja świątecznego kiermaszu używanych gier planszowych

Kiedy: 14 grudnia, w godzinach 12:00-14:00.

Gdzie: Biblioteka Główna Książnicy Kopernikańskiej, ul. Słowackiego 8.

Wejściówki: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny zarówno dla odwiedzających jak i sprzedających.