Kiedy impreza się nie kręci, a Ty zastanawiasz się, co tu robisz, wiedz, że można lepiej! Przedstawiamy kilka naprawdę wystrzałowych gadżetów, które potrafią zmienić nudną posiadówkę w szaloną balangę. Niech rozkręci się impreza!

Imprezowe gry zręcznościowe

Czego możesz oczekiwać po imprezie? Że nie znudzi, nie zamuli i nie sprawi, że będziesz chciał wracać już po godzinie. Aby temu zaradzić, warto sięgnąć po szeroką gamę imprezowych gier na każdą okazję. Wśród nich możemy wymienić chociażby wierzę z drewnianych klocków, a których bokach napisano różne zadania. Kto wyciągnie klocek, musi je wykonać! Odważysz się na więcej?

Kieliszki z innej parafii

Nieodłącznym elementem imprez jest alkohol. Nie da się bowiem ukryć, że bez kilku procentów, zabawa nie jest taka sama. Dlatego warto zadbać o ciekawe i nietypowe kieliszki. Dla pań kieliszek pełen wina – w sam raz na całą butelkę – lub kieliszek w kształcie pantofelka. Dla panów kufel piwa, opróżniany od dołu, róg wikinga albo spluwa, pusta (jeszcze) w środku. Ciekawie zapowiadają się także alkoholowe gry z 4gift.pl, wśród nich właśnie takie, które wykorzystują kieliszki, jak np. szachy czy chińczyk.

Stwórz coś wyjątkowego

Ciekawym pomysłem na imprezę jest także zadbanie o niezwykłość pitego alkoholu. Dzięki specjalnemu shakerowi z przepisami można stworzyć drinki tak niezwykłe, jak te, pite w najlepszych klubach stolicy. Warto także zadbać o gusta koneserów wina i, za pomocą napowietrzacza, przygotować je do odpowiedniego próbowania. Możliwości jest wiele, by poczuć to coś w pitym alkoholu.

Zadbaj o temperaturę

A co powiedzieć, jeśli na imprezie ktoś daje nam ciepłą whisky lub piwo w temperaturze pokojowej? Chyba tylko, wzorem Brada Pitta z filmu Quentina Tarantino – arrivederci. Zadbaj o to, by Twoim gościom zimna nie brakowało. Niezwykły pomysł na wykorzystanie Ricky’ego i Martina do przygotowania kostek lodu czy wrzucenie kilku kostek kamiennych sprawi, że impreza zostanie zapamiętana na długo.

[Artykuł sponsorowany]