To coś więcej niż koncert – to pionierskie wydarzenie muzyczne, które gromadzi wyjątkowych artystów i wspaniałą publiczność. Kogo usłyszymy podczas Pawbeats Orchestra?

Pawbeats Orchestra, czyli…?

To wydarzenie łączące wyjątkowych artystów różnego nurtu muzycznego, wraz z orkiestrą symfoniczną i zespołem. Inicjatorem wydarzenia jest związany z Bydgoszczą producent i kompozytor muzyczny Marcin Pawłowski.  Utopia oraz Pawbeats Orchestra to przykłady wydanych, solowych albumów artysty.  W projektach muzycznych  Marcina Pawłowskiego możemy usłyszeć m.in. Justynę Steczkowską, Natalie Nykiel czy Kękę.

Przedsięwzięcie jakim jest Pawbeats Orchestra organizowane jest w prestiżowych miejscach, salach koncertowych w Polsce. W 2019 roku koncerty odbędą się również m.in. w Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy zaś w 2020 roku wydarzenie zawita do takich miast jak np. Białystok, Suwałki, Lublin.

Kogo usłyszymy?

Na scenie wystąpią artyści odmiennych klimatów muzycznych: Natalia Grosiak znana m. in. z zespołu Mikromusic, Grubson, Klaudia Szafrańska, Bisz,  Zeus, Dorota Miśkiewicz, VNM oraz ogłoszeni niedawno Tymek a także Onar i Pezet.

Kiedy i gdzie?

Kiedy? 28 listopada,godz. 19:00.

Gdzie? Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, al. Solidarności 3.

Za ile? Bilety dostępne na bilety24.pl w cenie od 99 do 159 zł.