Przegapiłeś kinowe premiery w 2014 roku? Nie przegap nowego cyklu Kina Centrum „Love Lato Love Kino”. To propozycja dla kazdego, kto chce poznać najlepsze filmy tego roku.

W każdą wakacyjną sobotę zostaną wyświetlone dwie produkcje. Wśród kinowych propozycji znajdą się, m.in. „Co jest grane Davis?”, „Zniewolony”, „Imigrantka”. Nie zabraknie również rodzimych produkcji – na ekranie pojawi się „Ida”, „Chce się żyć” czy „Papusza”. Nowy cykl Kina Centrum rozpocznie się już 5 lipca. Widzowie będą mogli obejrzeć „Smak curry” oraz „Wilka z Wall Street”.

Lepiej przyjść na pierwszy pokaz najedzonym. Produkcja potwierdza znaną powszechnie zasadę „przez żołądek do serca”. „Smak curry” to opowieść o dwojgu nieznajomych, których połączyły potrawy oraz liściki. Piękna, młoda kobieta (Ilia) próbuje dodać koloru swojej relacji z mężem. Przygotowuje dla niego posiłek, lecz potrawa trafia do zgorzkniałego wdowca (Saajana). Od tego momentu rozpoczyna się korespondencja między dwójką bohaterów. Jak nie trudno się domyślić, dużą rolę w filmie odgrywa jedzenie – jeden z miłosnych afrodyzjaków. To nie tylko piękna historia o miłości (ze znanym, lecz niebanalnie pokazanym motywem w tle), to również opowieść o ludziach, dla których życie jest więzieniem. Pokaz rozpocznie się o godzinie 18.

Druga propozycja na tę sobotę, to „Wilk z Wall Street”. Produkcję uznaje się za najmocniejsze dzieło w dorobku Martina Scorsese. To historia jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street – Jordana Belforta. Sukces przyniósł mu fortunę oraz cały wachlarz przyjemności. Jachty, kobiety, narkotyki – to elementy, których na pewno nie zabraknie na ekranie. Mimo całej hedonistycznej oprawy, to gorzka opowieść pokazująca, iż pieniądze przynoszą jedynie złudne poczucie szczęścia. Człowiek wciąż będzie chciał więcej. Przekonaj się, czy chcesz być jak Wilk z Wall Street i mieć wszystko, czego zapragniesz. Pokaz rozpocznie się o godzinie 20.

„Love Lato Love Kino” stanowi propozycję dla wszystkich. To świetna okazja, by zainteresować się kulturą. Pokochaj kino latem!
Ostatni seans zostanie wyświetlony 30 sierpnia. Ceny biletów na poszczególne seanse wynoszą 7 złotych.