W tę niedzielę będzie można pomóc podopiecznym Stowarzyszenia „Nasze Szczęścia”. Wystarczy wziąć udział w III Charytatywnym Pikniku Rodzinnym.

Impreza organizowana przez Stowarzyszenie „Jest Fajnie” wystartuje o godzinie 14. w podtoruńskiej Łubiance, a dokładnie w Gminnym Parku Kultury przy ul. Sportowej.

Przed publicznością zgromadzoną w GPK zaprezentuje się duet iluzjonistów „Jarek i Filip”, przedstawiając przy okazji pokaz paracyrkowy. Pojawi się także uczestnik mistrzostw świata w żonglerce yoyo.

Nie zabraknie także emocji sportowych. Odbędzie się mecz Łubianka vs. Reszta Świata a także pokaz futbolu amerykańskiego w wykonaniu Angels Toruń. Podczas całej imprezy będzie można oczywiście skosztować swojskiego jadła. Będą także loterie fantowe, konkursy i licytacje.

W Łubiance czekać będą także muzyczne atrakcje. Na pikniku wystąpią solistka Katarzyna Witkowska, zespoły hip-hopowe: Erte, Ojciec Chrzestny i Daro. Gwiazdą wieczoru III Pikniku będzie zespół, który grał razem z Kobranocką czy Republiką, czyli Baader Meinhof.

To kolejna okazja, by pomóc podopiecznym Stowarzyszenia „ Nasze Szczęścia”. Na pewno będzie FAJNIE.