Siatkarski klub Volley Chalin, mimo że powstał stosunkowo niedawno ma bardzo ambitne plany i cele na swoją przyszłość. Założony 18 listopada 2017 roku przez grupę wielkich pasjonatów tego sportu od tej chwili współpracuje razem z Nami!

Volley Chalin działa na zasadzie sportowego stowarzyszenia i obecnie zrzesza ok. 30 osób. Klub prowadzi dwie sekcje – żeńską (Złotka) oraz męską. Każdy zainteresowany może przyjść na trening i spróbować swoich sił, a kto wie czy nie ujawni się talent na miarę Mariusza Wlazłego czy Krzysztofa Ignaczaka. Drużyna rywalizuje głównie na terenie województw Kujawsko-Pomorskiego i Mazowieckiego. Jednak wraz rozwojem klubu obszary ich startów będą się powiększać. Zawodnicy bardzo chętnie biorą również udział w meczach siatkówki plażowej, w których odnoszą satysfakcjonujące wyniki. Niewykluczone, że już niedługo nadarzy się okazja by podziwiać ich na żywo podczas kolejnej edycji Plaży Gotyku w Toruniu.

Choć historia ich występów nie jest na razie zbyt długa to zdążyli już zapisać na swoim koncie kilka sukcesów. Chłopaki wygrali doroczny turniej w Nasiegniewie, który organizowany jest na rzecz WOŚP. Natomiast Złotka mogą się pochwalić trzecim miejscem w turnieju w Dobrzyniu nad Wisłą.

W ten weekend obie sekcje Volley Chalin czeka najważniejszy i najbardziej prestiżowy turniej, w którym przyjdzie im zagrać – Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w Ciechocinku. Przygotowania, na które składają się intensywne treningi oraz seria sparingów trwają już od dłuższego czasu. Oby tylko forma i zdrowie dopisały, a o dobry występ możemy być spokojni. Jedno jest pewne, że nie zabraknie wiary i ambicji. Będziemy mocno trzymać kciuki!

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej i fanpage’a na FB Volley Chalin!

http://volleychalin.pl/

https://www.facebook.com/VolleyChalin/

Polecamy również stronę internetową i fanpage drugiego z partnerów Volley Chalin – Michalski Media & Event. Zajmuje się obsługą muzyczno-konferansjerską, foto-video oraz reklamą. Po za tym wszelkiego rodzaju eventami, weselami, urodzinami itp.

http://www.michalskimediaevents.pl/

https://www.facebook.com/MichalskiMediaEvents/