Jeśli nie macie jeszcze planów na sylwestra, studentki dwóch projektów, tj. „Student szuka żony” oraz „Studenckie integracje”, wychodzą Wam naprzeciw! Mają dla Was ciekawą inicjatywę na spędzenie ostatniego wieczora tego roku w miłym towarzystwie. 

Sylwester dla młodych w Toruniu

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o ciekawym projekcie, stworzonym przez studentki trzeciego roku pedagogiki, a mianowicie o „Student szuka żony”, dającym szansę na znalezienie idealnie dobranego partnera. Inicjatorki tego przedsięwzięcia zostały zaproszone przez „Studenckie integracje” do zorganizowania wspólnego sylwestra, który będzie alternatywą dla drogich imprez w klubie bądź mało szykownych potańcówek w akademiku. Jak mówi jedna z pomysłodawczyń, Aneta:

Jesteśmy studentkami i jak większość studentów lubimy chodzić na imprezy… Zbliżał się okres sylwestra, a nam marzyła się typowa impreza w rytmach disco i innych hitów do tańca. Chciałyśmy czegoś więcej niż klubowej imprezy, na którą można pójść w każdym dniu w roku – coś w stylu małego wesela, wiejskiej imprezy, gdzieś gdzie po prostu będzie można bawić się do białego rana w studenckim towarzystwie. Niestety w Toruniu ani najbliższej okolicy nie udało nam się nic takiego znaleźć. Imprezy sylwestrowe były zazwyczaj niewyobrażalnie drogie lub tanie, zawierające wyłącznie wstęp do klubu. Dlatego zaczęłyśmy szukać miejsca, w którym mogłybyśmy zrealizować naszą sylwestrową wizję we własnym zakresie. (…) Zdecydowałyśmy się na organizację imprezy na własną rękę, coś na studencką kieszeń w dobrym towarzystwie, bez konieczności łączenia się w pary. A skoro bez konieczności łączenia się w pary – od razu pomyślałyśmy o nowym projekcie „Student szuka żony”.

W związku z tym, dziewczyny zaproponowały imprezę, na której nie jest wymagana obecność partnera u boku. Sylwester odbyć się ma w Domu Weselnym w Toruniu, który znajduje się nieopodal przystanku Ślaskiego, na Rubinkowie III. W cenie 100 zł za osobę (uczestnicy projektu „Student szuka żony” 90 zł/os.), zapewniają stół szwedzki, a na nim: 5 przystawek, gorące danie, muffinki bananowe oraz marchewkowe, ciasto czekoladowe, napoje, starter alkoholowy (0,5l/2 os), kawa, herbata oraz szampan. Co więcej, muzyka nie jest z góry narzucona – każdy z uczestników może współtworzyć playlistę, przy której będzie mógł się bawić do samego rana. I choć nie jest to wystawny bal, eleganckie kreacje są również mile widziane.

Liczba miejsc jest jednak ograniczona, więc jeśli masz ochotę spędzić Sylwestra w takim stylu spiesz się, ponieważ zapisy trwają tylko do piątku do godziny 22.00. Deklarację uczestnictwa można składać poprzez facebookową stronę „Studenckich integracji”.

Więcej informacji odnośnie imprezy możecie znaleźć tutaj.