Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu poszukują zaginionej 71-latki – Alicji Wódeckiej. Zaginiona wyszła z domu przy ul. Podgórskiej 1 stycznia tego roku i do chwili obecnej nie powróciła. Osoby, które znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt.

Zaginęła 71-latka z Torunia. Policja apeluje o pomoc!

71-latka wyszła z domu w Nowy Rok, około godziny 13.00. Do chwili obecnej do niego nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Alicja Wódecka w dniu zaginięcia była ubrana w płaszcz koloru brązowego za kolana, krótkie czarne kozaki, fioletową czapkę i czarne spodnie. Miała ze sobą szarą torebkę na ramię. Kobieta posiada ok. 150 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie siwe włosy i niebieskie oczy.

Osoby, które znają miejsce pobytu kobiety lub są w stanie udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do odnalezienia 71-latki, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Podgórz, ul. Poznańska 127/129, tel. dyżurny (56) 641-24-70 (71) lub 997 i 112.

Aktualizacja (04.01.2018 r.)

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń – Podgórz zakończyli poszukiwania 71-latki, której zaginięcie zgłoszono na początku stycznia. Wczoraj (3 stycznia) pracownik jednej z firm w okolicach ul. Ceglanej zauważył kobietę i powiadomił o tym służby. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci stało się jasne, że to właśnie poszukiwana przez nich 71-latka, która 1 stycznia tego roku wyszła z domu. Kobieta nie potrzebowała pomocy lekarskiej i szybko trafiła pod opiekę rodziny. Na szczęście nie stało się jej nic złego.

[Fot. i źródło: KMP Toruń]