W sobotę 4 marca w Parter Whisky Vodka Coctail Bar odbędzie się wyjątkowy koncert. Charytatywnie dla Patrycji Pilarskiej zagra zespół Łydka Grubasa. Wszystko po to, aby pomóc Patrycji, która uległa nieszczęśliwemu wypadkowi.

Studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Patrycja Pilarska z powodu nieszczelnej instalacji zatruła się tlenkiem węgla. Patrycja opuściła już szpital, ale jej rehabilitacja jest bardzo kosztowna i dlatego jeszcze w 2016 roku rozpoczęła się zbiórka pieniędzy, która może jej pomóc wrócić do zdrowia. Więcej informacji znajdziemy na portalach społecznościowych pod hashtagiem #PomocDlaPatrycji.

Wyjątkowy koncert w Parterze

Do akcji włączył się również zespół Łydka Grubasa z Olsztyna. Ekipa istnieje od 2002 roku i na Facebooku określiła swój gatunek jako „rock zabawowy”. Pięcioosobowy band pojawi się w Toruniu 4 marca.

Wydarzenie nie ma określonej ceny za wstęp. Przy wejściu będzie można wrzucić do puszek dowolną ilość pieniędzy, a zbiórka będzie oczywiście trwała także podczas samego wydarzenia. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa, a także do wpłat bezpośrednio na konto. Każda złotówka się liczy!

DATA: 4 marca (sobota), godzina 20:00
MIEJSCE: Parter – Whisky Vodka Cockatil Bar, ul. Panny Marii 13
BILETY: dowolna kwota wrzucona do puszek przed wejściem.
Dołącz do wydarzenia na Facebooku