W zeszłym roku  Festiwal Smaków FoodTrucków odbył się w Olsztynie, Bydgoszczy oraz po raz pierwszy w Toruniu. Nadszedł czas II Edycji w naszym mieście! Już w tym miesiącu, na Rynku Staromiejskim, będziemy mogli skosztować specjałów najróżniejszych kuchni świata, a przy tym spędzić idealny, kwietniowy weekend razem ze znajomymi i licznymi atrakcjami.

Jak wiadomo, oprócz smakowitych burgerów, pizzy, zapiekanek oraz jadła z grilla, można będzie spróbować dań kuchni węgierskiej, hiszpańskiej, japońskiej czy takich sięgających kuchnię bliskowschodnią. Kuchnia tybetańska również brzmi kusząco, biorąc pod uwagę, że skosztować będzie można tamtejszych specjałów.

Każdy znajdzie coś dla siebie, biorąc pod uwagę szeroki wybór smaków. Liczne konkrety w postaci dań mięsnych zrównoważyć będzie można czymś na słodko. Owoce w czekoladzie, gofry, słodkie naleśniki czy kurtosze to tylko początek zapowiedzianych dań na Festiwalu Smaków FoodTrucków. Liczyć można na miejsca siedzące, a nawet namioty w razie niepogody.

Po smacznym posiłku razem ze znajomymi udać się będzie można do strefy relaksu i zabawy Żywiec Zdrój. Jedną z nich będzie Mega Twistter, będący formą rozrywki dla mniejszych, ale i tych większych uczestników.

Do festiwalu zostały już tylko dwa tygodnie! Zapraszamy na wydarzenie, w którym znajdziecie więcej szczegółowych informacji. Dzięki temu będziecie mogli śledzić, jakie jeszcze FoodTrucki uda wam się spotkać!

SZCZEGÓŁY:

DATA: 22-23 kwietnia (sobota- niedziela)

GODZINA: 22.04 – od 12:00 do 21:00, 23.04- od 12:00 do 20:00

MIEJSCE: Rynek Staromiejski

BILETY: wstęp wolny