Już jutro w klubie Dwa Światy szykuje się prawdziwa uczta dla miłośników alternatywnego, ciężkiego grania. Zagrają m.in. zespoły z amerykańskiej Florydy i Danii.

Muzyka Centuries to wściekły hardcore punk z elemetami crusta. Są dobrze znani polskiej publiczności dzięki wspólnej trasie z Drip of Lies. Muzycy z Florydy dorobku mają świetny album Taedium Vitae wydany przez wytwórnie Southern Lord.

Hexis to duński zespół łączący w swojej muzyce hardcore oraz black metal. Istnieją od roku 2010, jednak na koncie mają już całkiem sporą ilość występów zarówno w Europie, jak i w USA, Japonii czy Kanadzie.

Zespół Deszcz to uznana marka wśrod miłośników rodzimego crust punka i hardcore’a. Trzyosobowy skład z Poznania ma na koncie świetna EP-kę Rains Keep Falling. Ich muzyka to szybki neocrust/dark hardcore. Ostatnio byli w Toruniu ponad rok temu, dając świetny występ.

Grupy Diuna w Toruniu nie trzeba nikomu przedstawiać. W muzyce „toruńskiego Kyussa”, jak niegdyś nazywano zespół słychać wpływy stoner rocka, psychodelii i noise. Diuna ma już na koncie dwie EP.

INFO:

28 lipca 2016 (czwartek)
godzina 20:00
klub DWA ŚWIATY
ul. Ducha Św. 10/12
Toruń
bilety: 20 PLN