Już w sobotę kolejna, trzecia edycja Przystanku Wostok w Dwóch Światach. Co to oznacza? Że czeka nas solidna dawka punka i rock’n’rolla!

16 maja w klubie Dwa Światy (ul. Ducha św. 10/12) zaprezentują się trzy ekipy ze stolicy. Skowyt reprezentuje gatunek garage punk. Jego znakiem rozpoznawczym są niepowtarzalne, ekspresyjne koncerty oraz wspólnota z publicznością, której udziela się ich muzyczna energia. Na toruńskim występie zespół promować będzie swój najnowszy album Corrida – premiera 29 maja. Criminal Tango to z kolei coś dla miłośników klimatów Grzesiuka, Tyrmanda i Hłaski – i naturalnie dobrego punk’n’rolla. Swingująco-czadowe kawałki zespołu opowiadają o ulicznym życiu dawnej Warszawy, pełnej ciemnych interesów, przelotnych miłostek i złamanych serc. Grupa wykona m.in. utwory ze swojego najnowszego, drugiego albumu Kultura za kulturę. Z kolei brzmienie Jackalope Hunting Season określić można jako posthardcore i rock alternatywny.

Koncert rozpocznie o godzinie 20.30, otwarcie sali – pół godziny wcześniej. Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu. Jak zwykle przy okazji Przystanku, koncertowi towarzyszyć będzie promocja na barze na napoje WOSTOK o smakach: daktyl-granat, estragon-imbir oraz ziołowy.

[fot. https://www.facebook.com/Skowyty?fref=ts]