Janek Traczyk to polski wokalista, w którym kochają się nie tylko nastolatki. Jego głos docenia również dojrzała publiczność.

Laureat drugiego miejsca w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, Janek Traczyk, przyjedzie do Torunia wraz z gitarzystą, Bartkiem Hołownią. Janek zagra na pianinie, a przede wszystkim zaśpiewa. Publiczność będzie miała okazję usłyszeć materiał z nadchodzącego albumu.

Kim jest Janek Traczyk?

Janek Traczyk urodził się w 1985 roku w Warszawie. Jest absolwentem Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie piosenki. Ukończył również Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Kompozycji. Janek Traczyk znany jest przede wszystkim ze swoich występów w musicalach takich jak „Metro” w Teatrze Buffo, „Notre Dame de Paris” w Teatrze Muzycznym w Gdyni czy „Piloci” w Teatrze Roma. Występował również w kilku programach telewizyjnych typu talent show. Znają go chociażby widzowie „Must Be The Music” i „The Voice of Poland”. Talentu muzycznego na pewno Jankowi nie brakuje, a już niebawem będzie mogła przekonać się o tym toruńska publiczność. Koncertowi w Mieście Kopernika na pewno towarzyszyć będzie pozytywna energia, ale i łzy wzruszenia. Głos Janka jest pełen emocji i gwarantujemy, że udzielą się one publiczności zgromadzonej w toruńskim Dworze Artusa.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 28 października (niedziela), godz. 18:00
GDZIE: Centrum Kultury Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6, Toruń
BILETY: Bilety w cenie 35-60 zł dostępne online. Przy zakupie biletu na tej stronie zapłacicie 30 zł, zamiast 45 zł, po wpisaniu kodu „student”.

Wydarzenie na Facebooku

[fot. fanpage artysty]