Walentynki z najlepszą muzyką gwarantuje w tym roku Dwór Artusa. W przeddzień najbardziej romantycznego momentu roku dla torunian zaśpiewa Kasia Stankiewicz z towarzyszeniem Aleksandra Dębicza.

Kasia Stankiewicz w swoim dorobku ma cztery płyty solowe: Kasia Stankiewicz, Extrapop, Mimikra i wydaną pod koniec 2014 roku Lucy and the Loop. Ten najnowszy album powstawał w Polsce, Anglii, Nowym Jorku oraz na Islandii. Po jego premierze wielu krytyków okrzyknęło go najlepszym muzycznym powrotem dekady.

Kasi Stankiewicz towarzyszyć będzie Aleksander Dębicz, wszechstronnie uzdolniony kompozytor, pianista i improwizator, którego toruńska publiczność poznać mogła w maju zeszłego roku, podczas niezwykłego koncertu promującego solowy album artysty Cinematic Piano.

Walentynkowy koncert w Dworze Artusa będzie nie tylko świetnym prezentem dla ukochanej/ukochanego, ale także niezwykłą okazją do posłuchania, jak dziś brzmi była wokalistka Varius Manx. Tym bardziej, że spodziewać się możemy kameralnie zaaranżowanych piosenek z ostatniej płyty Lucy and the Loop. Nie zabranie też jednak wielkich hitów z kultowym Orła cieniem na czele. Wszystko to wraz z magicznym klimatem Sali Wielkiej zapewni romantyczną atmosferę idealną na Walentynki.

Koncert odbędzie się w sobotę, 13 lutego o 19.00 w Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6). Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (dzień koncertu). Wejściówki można nabywać tutaj [klik].