Po nieco spokojniejszym styczniu w Pameli wraca duża dawka muzyki na żywo. Czekają nas 4 dość spore koncerty – od reggea po klasyczne gitarowe brzmienie.

Gutek

Gutek to prawdziwy weteran polskich scen. Ma na koncie tak szeroką i interesującą listę współpracowników, że gdybym miał wymienić każdego z osobna to zająłbym 3/4 tego tekstu. Muzyka Gutka ma swoje korzenie w reggea i hip-hopie. Jako support wystąpi w solowym wydaniu Marta Ulatowska.

Kiedy i za ile? 3 lutego, godz. 19.00; bilety w cenie 30 zł i 40 zł w dniu koncertu.

Lord Bishop Rocks

Jak połączyć w jeden zespół Jimiego Hendrixa, Motorhead, Cream i funkowe brzmienia? Ja nie mam zielonego pojęcia, ale Lord Bishop Rocks wiedzą to podobno najlepiej. Muzyka inspirowana pięknymi latami 70′ pełna słońca i typowego dla tych czasów buntu. Jeśli klasyczne rockowe zespoły nie są wam obce to z pewnością warto się wybrać do Pameli.

Kiedy i za ile? 10 lutego, godz. 19.00; bilety w cenie 30 zł i 40 zł w dniu koncertu.

Romek Puchowski Solo

Sam zainteresowany pisze o sobie „bluesman inny niż wszyscy”. Wirtuoz gitary Dobro i techniki slide. Ma na koncie występy z Martyną Jakubowicz czy Tymonem Tymańskim. Idąc na jego koncert możemy być pewni solidnej dawki bluesa podanego jako niezwykły performance. Towarzyszyć Puchowskiemu będzie polski, bluesowy zespół J.J. Band.

Kiedy i za ile? 17 lutego, godz. 20.00; bilety w przedsprzedaży w cenach 20zł i 30 zł/ w dniu koncertu w cenie 40 zł.

Apostolis Anthimos Quartet

Luty kończy się w Pameli na jazzowo. Apostolis Anthimos jest częstym gościem Pameli. Urodzony w Polsce Grek jest kompozytorem i multiinstrumentalistą. Łączy w swej muzyce rockowe brzmienia z rasowym i wyjątkowo stylowym jazzem. Na polskich scenach obecny praktycznie od półwiecza.

Kiedy i za ile? 24 lutego, godz. 19.00; wstęp wolny.