Za niespełna dwa tygodnie w toruńskim klubie Dwa Światy zapowiada się ciekawy wieczór! 2 lutego wystąpią tam bowiem aż trzy zespoły, a w tym prawdziwi weterani polskiej sceny ska/punk, czyli Podwórkowi Chuligani! Ponadto usłyszymy także Royal Kids of 1977 i Grandę. 

Podwórkowi Chuligani w Toruniu w towarzystwie Royal Kids of 1977 i Grandy

Podwórkowi Chuligani to zespół, który już 2 lutego przyjedzie do Torunia, aby zagrać dla swoich fanów nie tylko materiał z ich ostatniej płyty „Prowincjonalna Łobuzerka”, ale także największe hity ze swoich poprzednich albumów. Pochodzą z Płocka, a na scenie występują już od ponad 20 lat! Mają na swoim koncie takie hity jak: „Pomarańczowa miłość”, „Rude Boy Janek, „Mój kumpel Joe” czy „Ska, ska, ska”, które powinien chyba znać każdy szanujący się fan polskiego ska i punka. Miasto Kopernika, w którym czują się jak w domu, odwiedzą w nieco odświeżonym składzie.

Tego wieczora, oprócz Podwórkowych Chuliganów, zagrają jeszcze dwa inne zespoły, które również specjalizują się w punkowych klimatach, mianowicie: Royal Kids of 1977 z Warszawy i Granda z Chełmży. Royal Kids of 1977 to nietypowy coverband, wykonujący w polskich wersjach piosenki zespołów złotej ery CBGB czy Roxy Music, czerpiąc też jednocześnie z ery glam, garagepunk, rythym&bluesa, powerpopu, mods i tradycyjnego punk 77. Granda, to z kolei nie najmłodsza kapela, która gra prosty, ale szczery punk rock. Muzycy z Chełmży po dłuższej przerwie wracają do aktywnego koncertowania, więc Toruń jest miejscem, którego nie mogło zabraknąć w ich kalendarzu!

Podwórkowi Chuligani w Toruniu w towarzystwie Royal Kids of 1977 i Grandy – szczegóły wydarzenia:

Kto: Podwórkowi Chuligani, Royal Kids of 1977 i Granda

Kiedy: 2 lutego, godz. 20.00

Gdzie: Dwa Światy

Bilety: W cenie 30 zł do nabycia w dniu koncertu na bramce.