Już w niedzielę, 13 listopada, odbędzie się trzecia edycja mocno wyczekiwanego TEDx. Tematem przewodnim toruńskiego TEDx będzie w tym roku pytanie „Dlaczego ?” Odpowie na nie ośmiu znakomitych prelegentów.

TEDx to fenomen społeczny, który ma na celu zrzeszanie ludzi z całego świata. Mają oni okazję słuchać o odkryciach naukowych, inspirujących historiach czy technologiach. Na scenie TEDx występowali już m.in. Bill Gates czy Bono.

Biorący udział w imprezie mogą spojrzeć na tematy ambitne i trudne okiem doskonałych osobowości, które poruszają je w kontekście własnych dziedzin. Pierwsza litera „T” oznacza właśnie „Technology”. Mając to na uwadze, sami organizatorzy zapewniają, że toruńska edycja pozostanie wierna korzeniom i nawiąże do spraw technologicznych. Wszystko natomiast będzie osadzone w temacie „Dlaczego ?”.

Na to pytanie odpowiedzą nam między innymi Jakub Górnicki (jeden z najbardziej znanych blogerów podróżniczych), Marcin Ogdowski (reporter wojenny), Sławomir Koper (autor książek historycznych), Natalia Hatalska (ceniona badaczka) czy też Dorota Zawadzka (znana jako „Superniania”).

 

SZCZEGÓŁY NA TEMAT TEDx W TORUNIU

DATA: 13 listopada

MIEJSCE: Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki

BILETY: Wyprzedane

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZY: www.tedxtorun.com

 

[fot. Łukasz Piecyk]