Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak Adam Mickiewicz odnalazłby się we współczesnej polskiej branży rozrywkowej? Już jutro odpowie na to pytanie w pubie Parter satyryk Wojciech Tremiszewski, mistrz stand-upu!

Poznajcie opowieść o Adamie Mickiewiczu, który dogaduje się z Bogiem i schodzi na padół narodowy, by ponownie spróbować swych sił jako drogowskaz duchowy Polaków. Tym razem nie zamierza być tylko Poetą. Tym razem spróbuje zdobyć serca swych rodaków jako Komik! Czy jesteśmy gotowi na Wieszcza Reaktywację? Jak Mickiewicz poradzi sobie z twardymi regułami showbiznesu? Jak zabrzmi jego stand-up o ziomkach z epoki romantyzmu? Czy będzie grał pod publikę, czy wzniesie się ponad nią?

Godzinny monodram o wieszczu narodowym – lekki, śmieszny, acz nieco też ckliwy i ze szczyptą rozdzierania duszy w stylu nowoczesno-romantycznym. Grany z powodzeniem w klubach, teatrach, festiwalach tak kabaretowych, jak i teatralnych, a także w przepięknym Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie. Tekst, reżyseria i wykonanie – Wojciech Tremiszewski, dawniej człowiek Kabaretu Limo, Warren z serialu „Spadkobiercy”, aktor i improwizator (m. in. Peleton, W Trzech Osobach).

INFO:
KIEDY: 10 listopada (czwartek), 20:00
GDZIE: Parter – Whisky Vodka CocktailBar (Panny Marii 13)
BILETY: 25 zł, liczba wejściówek mocno ograniczona, info o dostępności wkrótce, rezerwacje 888 603 028

fot. Fotomuza – Wojtek 'Rojo’ Rojek