W zeszłym roku informowaliśmy Was o budowie nowych kąpielisk w Toruniu. Już niebawem nastąpi oficjalne otwarcie basenów na Bydgoskim Przedmieściu.

22 czerwca to dzień zakończenia roku szkolnego (studenci muszą się jeszcze trochę pomęczyć). To również dzień otwarcia sezonu letniego 2018 na toruńskich kąpieliskach.
Po raz pierwszy będzie można popływać w nowych basenach na Bydgoskim Przedmieściu. Z okazji inauguracji sezonu przygotujcie się na Hawajskie Party. Plażowicze otrzymają hawajskie naszyjniki oraz bezpłatne, bezalkoholowe drinki z palemką. Nie zabraknie również gorących rytmów – o muzyczną oprawę imprezy zadba DJ Martinez. Będzie więc można potańczyć (nie tylko hula!)

Otwarcie basenów na Bydgoskim Przedmieściu – jakie jeszcze atrakcje czekają na plażowiczów?

Organizatorzy przygotowali też mnóstwo innych atrakcji – między innymi pokazy wodnego aerobicu, zawody w kręceniu hula-hopem czy taniec limbo. Animatorzy zapowiadają dobrą zabawę zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych plażowiczów. Podczas Hawajskiego Party będzie można pograć w siatkówkę wodną oraz spróbować swoich sił w skokach do wody. Ostrzegamy jednak, że basen dla dorosłych ma półtora metra głębokości.

W ten sam dzień, 22 czerwca, o godz. 10:00, nastąpi otwarcie kąpielisk mieszczących się na ul. Przy Skarpie 4.

Jeśli więc macie dość kąpieli w fontannie Cosmopolis, zjawcie się na Hawajskim Party i bawcie się dobrze!

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 22 czerwca 2018 (piątek), godz. 14:00-18:00
GDZIE: ul. Bydgoska

Wydarzenie na Facebooku

[fot. torun.pl]