Czy Jon Snow powróci? Która armia wygra krwawe starcie o Winterfell?  dyskusje w gronie pasjonatów sagi Martina nie cichną od tygodni. Ich oczekiwanie ma się już jednak ku końcowi. Pierwszy odcinek nowego sezonu Gry o Tron pojawi się na ekranach już 25 kwietnia, a można go będzie obejrzeć nie tylko w domowym zaciszu.

Winter is coming!  wołają widzowie Gry o Tron, jednak do zimowego chłodu jest im niezwykle daleko. Atmosfera w fanowskim środowisku staje się coraz bardziej gorąca, a oczekiwanie trudne do zniesienia. Już tylko 6 dni dzieli nas bowiem od najbardziej wyczekiwanej premiery tego miesiąca. Na ekrany telewizorów na całym świecie wejdzie najnowszy sezon popularnego serialu, a producenci nie szczędzą obietnic, że jest na co czekać. Szósty sezon ma przynieść rozwiązania wielu zagadkowych wątków, które pojawiły się do tej pory, to także szansa na obejrzenie prawdziwie krwawego starcia wojsk. Czy nasi ulubieni bohaterowie przeżyją kolejną ekranową rzeź? Okaże się już niebawem!

Nic nie jednoczy widzów tak, jak możliwość wspólnego obejrzenia ulubionego serialu. Klub NRD wychodzi więc naprzeciw oczekiwaniom torunian i zaprasza w swoje progi w ten niezwykły wieczór. Jeśli masz ochotę obejrzeć najnowszy sezon serialu Gra o Tron przychodź śmiało! Wstęp do lokalu jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rezerwacja miejsc.

DATA: 25 kwietnia (poniedziałek) godz. 20:00
MIEJSCE: NRD
BILETY: wstęp wolny
SZCZEGÓŁY: fangpage wydarzenia

[fot. filmweb.com]