Nie macie planów na weekend? Od Nowa przychodzi z pomocą! W toruńskim klubie wystąpi młoda artystka – Daria Zawiałow.

„Od przedszkola do Opola”, „Mam talent!” i „X Factor” – Daria Zawiałow próbowała swoich sił w różnych programach telewizyjnych. To dzięki nim stała się jedną z najbardziej charakterystycznych polskich artystek młodego pokolenia. Ale nie tylko dzięki srebrnemu ekranowi Polacy pokochali Darię. Uwagę zwraca jej wyjątkowy głos, zadziorność oraz upór. Daria Zawiałow sama pisze teksty do swoich piosenek oraz angażuje się w komponowanie utworów. Śpiewa głównie w ojczystym języku, a słowa jej utworów są śmiałe i nieco poetyckie. Wokalistka wystąpiła na scenach takich festiwali jak Orange Warsaw, Open’er czy CoJestGrane24. Jej atutem jest świetny kontakt z publicznością. Daria Zawiałow już w najbliższą sobotę porwie toruńską publiczność.

Trwający cykl koncertów to pierwsza trasa klubowa Darii Zawiałow. W marcu 2017 roku artystka wydała swój debiutancki album „A Kysz!” z pogranicza rocka i indie popu, na którym znajdziecie takie kompozycje jak „Kundel Bury” czy „Malinowy Chruśniak”. Podczas trasy koncertowej Daria wystąpi łącznie w trzynastu miastach między innymi w Gdańsku, Koszalinie, Wrocławiu, Krakowie czy Warszawie.

Największymi inspiracjami wokalistki są Jack White, Radiohead, Foals, Arctic Monkeys oraz Florence and The Machine. Z polskich artystów Daria Zawiałow ceni przede wszystkim Czesława Niemena.

Sobotni wieczór w Od Nowie będzie pełen energicznej muzyki. Charyzmatyczna, a jednocześnie skromna Daria Zawiałow na pewno nie pójdzie „Na skróty”, na pewno nie dopadnie jej „Niemoc”. Wokalistka da z siebie wszystko.

KIEDY: 7 października (sobota), godz. 20:00
GDZIE: Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”, ul. Gagarnia 37a, Toruń
BILETY: 49 zł (I pula), 59 zł (II pula). Bilety można zakupić na stronach www.goodtaste.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl i www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Media Expert i Saturn.

Wydarzenie na Facebooku

[fot. okładka albumu]