Toruńska grupa performerek burleski „The Glitter Cats” i Cabaret szkoła kreski i burleski zapraszają do warsztatów z burleski, podczas których chętnie kobiety będą mogły nauczyć się tworzyć własne wystąpienia burleskowe.

Celem zajęć jest poprzez warsztaty ruchowe pobudzić uczestniczki warsztatów do aktywności, podnieść ich samoocenę, wzmocnić pewność siebie i pomóc w odkryciu swoich mocnych stron. Zajęcia, jak zapowiadają organizatorki, są swojego rodzaju choreoterapią wyzwalającą ekspresję i otwarcie się na publiczne wystąpienia.

Projekt, dofinansowany dzięki projektowi „Inicjuj FIO na start” ze Stowarzyszenia Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Do warsztatów może się zgłosić każda chętna kobieta – „Wystarczy wyjść z domu i zrobić coś dla siebie!”.

Zajęcia odbywają się w piątki o godz. 20:00 w Powietrzyńskim Studiu Tańca przy ul. Konstytucji 3 Maja 10. Mimo, że terminem rozpoczęcia warsztatów był 14 września, nadal można zapisać się na warsztaty. Planowanych jest 12 spotkań.

Swoją chęć udziału w zajęciach (wydarzenie na Facebooku) należy zgłosić, wysyłając wiadomość pod adres: ladyannmart@gmail.com lub drogą sms-ową na numer 798 399 281. Liczba miejsc jest ograniczona.