Utwory z „Grease”, „Casablanki”, „Upiora w operze” i wielu, wielu innych filmowych klasyków będzie można usłyszeć w Toruniu.

Podczas koncertu zaśpiewają Agnieszka Przekupień i Janek Traczyk, a towarzyszyć im będzie Toruńska Orkiestra Symfoniczna pod batutą Piotra Sulkowskiego. Agnieszka Przekupień to wokalistka i aktorka musicalowa, a także… polonistka! Jest laureatką wielu nagród muzycznych. Występowała w teatrach w całej Polsce między innymi w takich musicalach jak „Dźwięki muzyki”, „Jesus Christ Superstar”, „Fame”, „Les Miserables” czy „Gorączka Sobotniej Nocy”. Współpracuje również z Piotrem Rubikiem, można ją usłyszeć na płycie „Pieśni Szczęścia” oraz „Z powodu Mojego Imienia”
Janek Traczyk również jest aktorem musicalowym, znanym przede wszystkich ze swoich ról w spektaklach „Metro”, „Notre Dame de Paris” oraz „Piloci”. Brał udział także w programach telewizyjnych. Popularność przyniósł mu występ w telewizyjnym show „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajął II miejsce. Przypomnijmy, że aktor i wokalista zagra swój solowy koncert w Toruniu już 28 października.

Jakie filmowe przeboje będzie można usłyszeć w CKK Jordanki?

Podczas koncertu „Filmowe przeboje symfonicznie” Agnieszka Przekupień i Janek Traczyk zaśpiewają dobrze wszystkim znane utwory z takich filmów jak „Love Story”, „Upiór w operze”, „Śniadanie u Tiffany’ego”, „Casablanca”, „Mammia Mia”, „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Grease” czy „West Wide Story”. Zapowiada się wzruszająca i romantyczna podróż do krainy filmu.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 18 stycznia 2019 roku, godz. 19:00
GDZIE: CKK Jordanki, al. Solidarności 1-3, Toruń
BILETY: Bilety w cenach 40-50 zł dostępne w kasie CKK Jordanki lub online na stronie bilety24.pl

Wydarzenie na Facebooku

[fot. Wikimedia Commons]