Dobra wiadomość dla wielbicieli anielskiego głosu Justyny Steczkowskiej! Artystka odwiedzi Toruń i zagra koncert w Dworze Artusa już w maju.
Po sukcesie jesiennej trasy Magia trwa, „Szamanka” polskiej sceny muzycznej – Justyna Steczkowska – od 20 lat czarująca publiczność swoim głosem, wszechstronnością i wdziękiem, odwiedzi toruński Dwór Artusa ze swoim dwugodzinnym show.
Trasa „Nie jestem tym, kim byłam” to nie tylko przekrój twórczości Artystki, ale i jej zupełnie nowe oblicze. Uczta dla ucha i oka!
Nowe aranżacje utworów, hipnotyzujące wizualizacje, ogromna porcja wzruszeń i przede wszystkim dobrej zabawy. Usłyszymy utwory z pierwszych płyt Steczkowskiej, które na stałe wpisały się w historię polskiej muzyki rozrywkowej, jak również piosenki z jej najnowszej płyty ANIMA.
Więcej na www.artus.torun.pl
Bilety na koncert (miejsca numerowane) zakupić można tutaj: http://biletyna.pl/event/Justyna-Steczkowska-Centrum-Kultury-Dwor-Artusa-Torun-e21800.html
Info:
Koncert Justyny Steczkowskiej „Nie jestem tym, kim byłam”
Gdzie: Centrum Kultury Dwór Artusa, Toruń, Rynek Staromiejski 6
Kiedy: 30 maja 2015 (sobota), godzina 19:00
Bilety: 65zł
[fot. materiały prasowe]