Na najbliższy mecz Unibaxu Toruń w ENEA Ekstralidze fani speedwaya wejdą za symboliczną złotówkę! W czwartek rusza sprzedaż biletów na mecz z Betardem Spartą Wrocław.

Konieczność ustanowienia cen biletów w wysokości 1 złna jeden mecz w sezonie 2014 to  jedna z kar, jakie nałożył na Unibax Polski Związek Motorowy za walkower w meczu finałowym poprzedniego sezonu. Władze klubu zdecydowały, by kara została wyegzekwowana podczas pierwszego meczu domowego toruńskich żużlowców, czyli 21 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) z Betardem Spartą Wrocław.

Sprzedaż wejściówek rozpocznie się jutro o 10.00. W czwartek 17 kwietnia i piątek 18 kwietnia będzie prowadzona w godzinach 10-17. Bilety za złotówkę będzie można zakupić wyłącznie w kasach klubu przy MotoArenie (Szosa Bydgoska 78) znajdujących przy Strefie Niebieskiej oraz Zielonej. Sprzedaż odbywać się będzie jednocześnie w 7 kasach. Jedna osoba nie może kupić więcej niż 5 biletów.Mecz Unibax-Sparta odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 19.00.[fot. Bartosz Tuszyński]