Już w niedzielę, w ramach Forte Artus Festival 2017, odbędzie się spotkanie z niesamowitą kobietą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Dwór Artusa odwiedzi bowiem Angelika Chrapkiewicz-Gądek!

Kim jest Angelika Chrapkiewicz-Gądek?

Angelika jest mówcą inspiracyjnym i trenerem wewnętrznej siły. Od 2008 roku występuje na scenie i dzieli się swoimi historiami z innymi. Celem jej działania jest pokazywanie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Angelika wie o tym bowiem najlepiej. Dlaczego? Dlatego, że porusza się na wózku, ponieważ od trzeciego roku życia towarzyszy jej postępująca choroba, jaką jest rdzeniowy zanik mięśni. Mimo to nie zamknęła się na świat, wprost przeciwnie, uczestniczy w nim bardzo aktywnie! Podróżuje, rozwija swoje hobby, realizuje się we wcześniej wspomnianym zawodzie, spełnia się także sportowo. Jako pierwsza osoba w Polsce z tym schorzeniem, zdobyła uprawnienia nurkowe. Ponadto uwielbia góry – tym samym zdobywa wiele szczytów. Wspięła się na Rysy, Mnicha, podjęła także próbę wspinaczki na najwyższe wzniesienie Afryki – Kilimandżaro, gdzie dotarła do wysokości 5200 m n.p.m. Angelika jest także piękną kobietą. Nie bez powodu więc nosi miano tytułu finalistki I Wyborów Miss Polski na wózku. Napisała również książkę, pt. „Zdobądź swój szczyt. Uwierz w swoją siłę”.

Spotkanie z Angeliką Chrapkiewicz-Gądek w Dworze Artusa

Podczas spotkania w Dworze Artusa, Angelika podzieli się z nami wieloma ciekawymi historiami i pokaże nam kawałek swojego życia. W niedowiarków wszczepi siłę do działania i udowodni, że wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają realizować cele i marzenia. Dla niej bowiem nie ma rzeczy niemożliwych – nawet najbardziej śmiały pomysł jest do zrealizowania!

Szczegóły wydarzenia:

Co: Spotkanie z Angeliką Chrapkiewicz-Gądek

Gdzie: Dwór Artusa

Kiedy: 8 października, g. 18.00

Wstęp wolny. 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

[Fot. Facebook]