Prawdziwa gratka dla fanów Małpy oraz zespołu The Returners! Jeśli marzyliście o tym, aby wystąpić w teledysku ulubionych artystów to właśnie macie okazję. Wystarczy zgłosić się do klubu NRD i spróbować swoich sił.

The Returners, czyli polski duet hip-hopowy o toruńsko – włocławskich korzeniach, znów wstrząsnął Toruniem. Tym razem artyści nie zapraszają jednak na koncert, wśród lokalnej społeczności szukają bowiem chętnych do udziału w ich najnowszym przedsięwzięciu. – Szukamy osób z Torunia i okolic, które chciałyby wystąpić w teledysku promującym producencką płytę The Returners z gościnnym udziałem Małpy. – tak The Returners ogłasza się na portalach społecznościowych. Nabór odbędzie się 20 kwietnia w klubie NRD. Planem zdjęciowym stanie się zamknięta impreza, podczas której od godz. 20:00 do max. 02:00 uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności. Jakie wymogi powinni spełniać kandydaci? –
Poszukujemy osób, które ukończyły 18 lat, zarówno dziewczyn jak i chłopaków. Zainteresowanych prosimy o dołączanie do wydarzenia, a my zastrzegamy sobie możliwość odezwania się do wybranych przez nas osób, które zostaną zaproszone na plan.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym: info@splotmedia.pl oraz na stronie wydarzenia.

[fot. materiały organizatorów]