Czy jest ktoś, kto nigdy nie grał w Monopoly? Ta gra wciąga, chociaż tradycyjna wersja po pewnym czasie może się znudzić… Dlatego powstała Toruńska wersja Monopoly!

W maju informowaliśmy Was o planach powstania miejskiej edycji Monopoly z Grodem Kopernika w roli głównej. Obecnie znamy już wszystkie szczegóły dotyczące premiery gry.

Jakie miejsca znajdą się na planszy Monopoly?

Na planszy zostały umieszczone najbardziej znane miejsca w Toruniu, jednak nie są to tylko zabytki takie jak Zamek Krzyżacki, Dom Mikołaja Kopernika czy Ratusz Staromiejski. Toruńska wersja Monopoly zawiera takie pola jak najsłynniejsza toruńska cukiernia – Lenkiewicz oraz obiekty szczególnie bliskie studentom czyli restauracja Manekin oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Grający będą mogli również kupić siedziby lokalnych mediów, chociażby dziennika Nowości czy Radia Gra. Na planszy znajdą się także toruńskie firmy – Apro oraz PRES.

Premiera gry – kiedy i gdzie?

W grę będziecie mogli zagrać już w najbliższy weekend. W dniach 18-19 listopada w godzinach 12:00-18:00 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji. Oprócz możliwości zagrania w Monopoly Edycję Toruń na ogromnej planszy, będziecie mogli poznać Pana Monopoly, a także spędzić czas, grając w Top Trumps Toruń lub jedząc pyszny tort z okazji szóstych urodzin centrum handlowego.

Toruńska wersja Monopoly – gdzie można ją kupić?

Grę można już kupić w księgarniach oraz hipermarketach.
Życzymy Wam udanej zabawy oraz wielu potężnych inwestycji.

[fot. Wydarzenie na Facebooku]