Spotkanie, na którym zadane zostanie tytułowe pytanie, odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Jego organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Prawa Karnego.

Czy do widoku zwłok można się przyzwyczaić? Odpowiedzi udzieli praktyk

Koło naukowe, które zgromadzi na swoim spotkaniu entuzjastów kryminalistyki działa przy Katedrze Prawa Karnego i Kryminologii WPiA UMK. Ekspertem, który odpowie na pytanie, czy do widoku zwłok można się przyzwyczaić będzie praktyk, technik kryminalistyczny aspirant Aleksander Moszczyński.

Na spotkaniu będzie można także poznać tajniki pracy technika kryminalistycznego. Wydarzenie odbędzie się 9 stycznia 2018 r. o godz. 12:00 w audytorium E mieszczącym się na Wydziale Prawa i Administracji UMK. Może ono pomieścić ok. 300 osób i śledząc zainteresowanie wydarzeniem na Facebooku, można spodziewać się, że sala będzie wypełniona.

[Aktualizacja 30.12.2017] Ze względu na duże zainteresowanie spotkaniem organizatorzy uruchomili specjalny formularz zgłoszeniowy. Spotkanie ma charakter otwarty. Pierwszeństwo udziału w nim będą mieli studenci UMK.

[Fot. materiały organizatora]