Piłkarze Elany Toruń zostali upokorzeni w wyjazdowym spotkaniu ze Startem Warlubie 5-0.

Przewaga gospodarzy była widoczna od pierwszych minut. Już po 120 sekundach Start wyszedł na prowadzenie po bramce Szymona Maziarza. Jedenaście minut później Adrian Kural strzelił drugiego gola dla drużyny z Warlubia i ustanowił wynik do przerwy.

W drugiej połowie spotkanie dalej było jednostronne. Ekipa z Torunia nie potrafiła przeciwstawić się wyżej notowanemu rywalowi i traciła kolejne bramki. Po trafieniach Domżalskiego, Suleja i Kurala mecz zakończył się wynikiem 5-0.

Po czternastu kolejkach ligowych Elana Toruń zajmuje piętnastą pozycję w tabeli. Jej ostatni rywal, Start Warlubie plasuje się na czwartej pozycji. Najbliższy mecz ekipa z Grodu Kopernika rozegra na swoim stadionie z Sokołem Kleczew. Spotkanie odbędzie się 2 listopada o godzinie 14:00.

START WARLUBIE 5-0 ELANA TORUŃ

Bramki:  1-0 Szymon Maziarz 2′, 2-0 Adrian Kural 13′, 3-0 Grzegorz Domżalski 63′, 4-0  Przemysław Sulej 68′, 5-0 Adrian Kural 70′.