Geek Quiz to coś, na co czekało wielu fanów gier komputerowych, klimatów science-fiction, fantasy itd. Toruńska Cybermachina zaprasza w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 na rozgrzewkę przed ogólnopolską rywalizacją. 

Rywalizacja ma charakter drużynowy. Pasjonaci będą odpowiadać na pytania od rodów „Gry o Tron” aż po stare wydania klasyków gier RPG.

Geek Quiz #0 to idealna okazja do sprawdzenia swoich sił w tej konkurencji. Wyniki z tej edycji nie będą wliczane do ogólnopolskiego rankingu, ale pozwolą uczestnikom zapoznać się z formułą i znacząco zwiększyć swoje szanse w Geek Quizie #1,  gdzie każdy punkt będzie już na wagę złota. Oprócz samego quizu, lokal zapewnia oczywiście dodatkowe atrakcji w postaci gier konsolowych, planszowych i wyszukanego menu.

Regulamin Geek Quiz #0

Organizatorzy opublikowali na wydarzeniu na Facebooku skrócony regulamin imprezy:

1. Drużyna może liczyć od 2 do 6 osób (włącznie).
2. Drużynę należy zapisać najpóźniej do 19:30 dnia Geek Quizu! Wpisowe wynoszą 5zł/os., zostaną w całości przekazane na nagrody. Zapisujemy się przy barze.
3. Przewidywany czas trwania Geek Quizu to 2 – 2.5h. Planowane są dwie krótkie przerwy regeneracyjne ;)
4. Pytania quizowe będą wyświetlane na ekranie oraz czytane przez prowadzącego. Planowane są również pytania dźwiękowe i czysto wizualne. Odpowiedzi zapisywane będą na odpowiednich formularzach.
5. Obowiązuje ABSOLUTNY zakaz korzystania z smartphonów podczas quizu. Oszukiwanie nie ma sensu, stawiamy na zabawę!
6. Organizator zastrzega sobie prawo do rozstrzygania spornych kwestii. 

 

Szczegóły

Gdzie? Cybermachina Toruń
Kiedy? 09.07.2017 (niedziela), godz. 20:00
Za ile? 5 zł/os.