2 lutego w klubie muzycznym Lizard King czeka nas niezwykły koncert. Do Torunia przyjedzie gwiazdor rocka alternatywnego – Krzysztof Zalewski.

Gród Kopernika jest kolejnym miejscem promocji najnowszego albumu artysty pt „Złoto”. Niepodważalnym atutem Zalewskiego, który pokaże w Lizard Kingu, jest wszechstronność. Publiczność będzie mogła posłuchać zarówno spokojnych ballad, jak i dynamicznych kawałków, które spróbują ją solidnie rozruszać. Nie zabraknie także utworów, które zmuszą wszystkich do zastanowienia się nad problemami, z którym obecnie zmagamy się na świecie takich jak „Uchodźca” czy „Polsko”. To pozycja obowiązkowa dla każdego fana rocka alternatywnego. Jeżeli nie macie planów na czwartkowy wieczór, to koniecznie spędźcie go w towarzystwie 32-latka z Lublina.

Kariera potwierdzająca wszechstronność

Krzysztof Zalewski pokazał się szerszej publiczności wygrywając drugą edycję programu „Idol”, w której prezentował utwory szczególnie znane fanom cięższych brzmień, m.in. takich zespołów jak Iron Maiden czy Deep Purple. W 2004 roku wydał swój debiutancki album pt. „Pistolet” i to właśnie wtedy zaczęła się jego współpraca z Katarzyną Nosowską. Pięć lat później występował z zespołem Hey, który wspierał grając na instrumentach klawiszowych. Promując z zespołem album „Zelig”, wokalista z Lublina stawiał na intensywność i mnogość koncertów. Teraz ma być tego mniej, a konkretniej. Płyta „Złoto” z listopada 2016 roku ma być tą najbardziej osobistą w jego karierze, w której czerpie ze swoich doświadczeń zarówno jako wokalisty, ale także kompozytora i autora tekstów.  Piosenka promująca tenże krążek pt. „Miłość miłość” znalazła się na piątym miejscu Listy Przebojów Programu 3. Polskiego Radia.

W skład trasy koncertowej z 2017 roku wchodzi Toruń oraz 19 innych miast.

SZCZEGÓŁY:

Kiedy: 2 lutego 2017, (czwartek), 20.00, drzwi 19:00,
Gdzie: Lizard King, ul. Kopernika 3,
Bilety: 35 /45 zł biletyna.pl Ticketpro Polska Media Markt Polska Empik Copernicus Toruń Hotel Biuro Turystyczne Copernicana zwiedzanie Torunia, przewodnik, wycieczki Biuro Informacji Turystycznej Toruń,
Dołącz do wydarzenia na Facebooku

[fot. Mateusz Kosowicz]