Największa międzynarodowa organizacja studencka przeprowadza rekrutację na członków Komitetu Lokalnego Toruń UMK.

– Aiesec to stowarzyszenie dla tych, którzy chcą efektywnie zagospodarować swój wolny czas na studiach i przy okazji nabyć praktycznych umiejętności i grono ambitnych znajomych. To miejsce dla ludzi poszukujących swojej pasji, zainteresowanych szeroko pojętym rozwojem osobistym. To propozycja dla tych,  którzy chcą być w przyszłości bardziej konkurencyjni na rynku pracy – mówi Joanna Bącela, Vice Prezydent ds. Marketingu Komitetu Lokalnego na UMK.

Organizacja oferuje swoim członkom rozwój w takich branżach jak: marketing, sprzedaż, finanse, Human Recourses czy coaching, a oprócz tego wyjazdy na konferencje (także międzynarodowe), wolontariat i praktyki profesjonalne w większości krajów na świecie. Ponadto, działając w Aiesec, studenci mają okazję spróbować swoich zdolności liderskich, angażując się w  projekty, jak na przykład popularne już w środowisku akademickim targi pracy, praktyk i staży – Dni Karier. Przynależność do organizacji to także możliwość sprawdzenia umiejętności językowych, podczas wspólnych wyjść, imprez czy nawet zamieszkania, bowiem do Torunia co roku przybywa kilkudziesięciu obcokrajowców ze wszystkich zakątków świata.

Ci, którzy tworząc własną historię, chcą dołączyć do organizacji, mogą zrobić to za pomocą specjalnego formularza, dostępnego na stronie: http://bit.ly/1nGCL74. Rekrutacja potrwa do 14 marca.

Aiesec zrzesza ponad 86 000 członków ze 113 krajów całego świata, działając na wszystkich kontynentach i na około 2400 uniwersytetach, pozwalając  rozwijać własny potencjał, przedsiębiorczość i oryginalny, wyróżniający się na tle konkurencji wpis do CV.

Więcej informacji na oficjalnej stronie: www.torun.aiesec.pl i na facebooku: https://www.facebook.com/events/598227210252793/?ref_newsfeed_story_type=regular

 

[fot. facebook.com/aiesec.umk.pl]