Akcja Toruń za pół ceny niezmiennie budzi wiele emocji – począwszy od radości z promocji, skończywszy na irytacji z długich jak za PRL-u kolejek. Tegoroczna kwietniowa edycja będzie rekordowa.

Rekord został pobity o dokładnie jedno miejsce. W zeszłym roku w akcji Toruń za pół ceny wzięło udział 217 punktów, tym razem – 218. Uczestnicy reprezentują następujące kategorie:

– 5 punktów z kategorii hotele i campingi,
– 64 punkty gastronomiczne – restauracje i kawiarnie
– 25 punktów w kategorii instytucje kultury
– 73 punkty zakupowe
– 45 punktów rekreacyjnych, rozrywkowych i usługowych

Akcja Toruń za pół ceny to idealna okazja, by zjeść obiad o połowę taniej, wybrać się do jakiegoś miejsca, w którym jeszcze nie byliśmy, spotkać się z przyjaciółmi na kręglach lub koncercie, wybrać się na masaż czy też do escape roomu. Mieszkańcy Torunia oraz turyści będą mogli zrobić zakupy w wielu miejscach z 50% zniżką.

Warto wspomnieć, że w tegorocznej edycji zmienił się nieco regulamin akcji. Produkty oferowane za połowę cenę muszą stanowić podstawę działalności danego punktu. Oznacza to, że sklep obuwniczy powinien zaproponować zniżkę na buty, a kawiarnia – na kawę.

Jak rozpoznać punkty objęte promocją?

Punkty biorące udział w akcji będą oznaczone specjalnymi plakatami. Warto zwrócić uwagę na to, że najczęściej nie wszystkie dania z karty czy też nie wszystkie usługi są objęte rabatem, a jedynie wybrane pozycje. Co ciekawe w tym roku Toruń za pół ceny po raz pierwszy odbędzie się podczas niedzieli niehandlowej.

Toruń za pół ceny – jakie punkty biorą udział w kwietniowej edycji?

Dokładną listę uczestników znajdziecie pod tym linkiem. Akcja rabatowa potrwa od piątku, 20 kwietnia, do niedzieli, 22 kwietnia. Kolejną edycję zaplanowano na październik.

[fot. torun.pl]